All Dion S.A. Dion Valmont 0032-10223323 www.alldion.be
Bestfood Beringen 0032-11458545 www.bestfood.be
Bestfood Maasmechelen 0032-98774604 www.bestfood.be
Best Food System Moerbeke-Waas 0032-93468727
Biervliet Freez Center BVBA Diksmuide 0032-51503142
Raphael Boel BVBA Heist op den Berg 0032-15246402
Buysse Snacks Laarne 0032-93664785 www.buyssesnacks.be
De Clerq NV Oudenaarde 0032-55313596 www.de-clercq.be
Dami BVBA Begijnendijk 0032-15226774 www.damihoreca.be
Delisnack Baillonville 0032-84315277 www.magic-snacks.com
Devisch Foodservice BVBA Diksmuide 0032-58523804 www.devisch.be
Diro Distributie Centrum Nieuwerkerken 0032-11689748
Fincioen Horeca Groothandel Knokke Heist 0032-50621700 www.fincioen.com
Free Foods Roeselare 0032-51211502 www.freefoods.be
Frizo BVBA Zottegem 0032-93604355
Gilbert van Gorp Genk 0032-89358182 www.frisa.be
Hanos HGC Antwerpen Wommelgem 0032-33552414 www.hanos.nl
Hemer Diepvries Millegem 0032-14314785 www.hemer.be
Van Hoof Lommel 0032-11541506 www.vanhoofonline.be
Van Hout Horeca NV Hamont 0032-11445542 www.vanhouthoreca.be
Horeca IJscentrale Aartselaar 0032-38775791 www.horeca-ijscentrale.be
Centrale Illis Chatelineau 0032-71243810
Marcel Keutiens Thimister 0032-87300717
Horeca Langens NV Opglabbeek 0032-89518110 www.langens.be
Rene Lemaire Escanaffles 0032-476632279
Lenaers Genk 0032-89329140
Limbu Freez Sint Truiden 0032-11692227 www.limbufreez.be
Maison Despriet Seraing 0032-43371168
Marc van Echelpoel BVBA Beerse 0032-14613524
Massafrit NV Mechelen 0032-15290255 www.massafrit.be
MDH Foodservice Sint Pieters Leeuw 0032-23334226
E. Meeuwissen BVBA Hamont Achel 0032-11621222
E.M. Discount BVBA St. Amandsberg 0032-92282109 www.horeca-messiaen.be
Geert de Muynck Westvleteren 0032-57401598
Nieuwpoorts Vleesbedrijf Nieuwpoort 0032-58236038 www.nieuwpoortsvleesbedrijf.be
BVBA Noyez Wervik 0032-56311454 www.noyezsnacks.be
Rammant Foodservice NV Oostende 0032-59321483 www.interfrost.be
Romeck Food Lokeren 0032-92522501 www.rfi.nu
SAF Maldegem Maldegem 0032-50714391 www.safhoreca.be
Spuntini Snacks Waregem 0032-56611155 www.spuntini.be
Vandael Horeca NV Wommelgem 0032-33552020
Vleesboerke BVBA Herentals 0032-14213287 www.vleesboerke.be
Vleminckx Horeca Service Rotselaar 0032-16296635 www.vlem.be
MR de Vrieze Berlare 0032-52423762
Van Zon Beringen 0032-11422603 www.vanzon.be
Van Zon Kampenhout 0032-16536640 www.vanzon.be
Van Zon Hamont 0032-11440710 www.vanzon.be
Van Osch Snacks b.v., Veilingweg 3, 5301 KM Zaltbommel, Tel.: +31 (0)418 - 540 328
Copyright © 2014, E-mail: info@vanosch-bv.nl
Onze producten zijn uitsluitend te verkrijgen via de gevestigde horeca groothandels.
Op onze productie locatie verwerken wij rund, varken, kip en paardenvlees.
   
Noord Brabant
Limburg
Zeeland
Zuid Holland
Utrecht
Gelderland
Noord Holland
Friesland
Groningen
Overijssel
Drenthe
Flevoland
België
 
BRC Food certifacte NL 66 EG certificaat