Horesca Até Raamsdonksveer 0162-521570 www.ate-horesca.nl
Center Horecagrt.handel Veghel 0413-353524 www.centerhoreca.nl
Daantje 't Ysboerke Giessen 0183-442924
Dékro Horeca Totaal BV Ravenstein 0486-411361 www.dekro.nl
Deli XL Helmond Helmond 0492-531400 www.delixl.nl
Deli XL Tilburg Tilburg 013-5426992 www.delixl.nl
Foodservice Den Dungen Den Dungen 073-5942702 www.foodservices.nl
Foodservice Helmond Helmond 0492-561700 www.foodservices.nl
Froster Waalwijk 0416-567340 www.rfi.nu
Horeca Groothandel Hagu BV Best 0499-399355 www.hagu.nl
Hanos Eindhoven Eindhoven 040-2925200 www.hanos.nl
Groothandel Hilal Eindhoven 040-2529787 www.groothandelhilal.nl
Hoka Quality Products Waalwijk 0416-313039 www.hokadenhaag.nl
Hooymans Vleeswaren Waalwijk 0416-340421 www.hooymansfoodcenter.nl
Horecagrth. Den Hoed Oud Gastel 0165-511731 www.dhhg.nl
Hanos Nijmegen Nijmegen 024-3717999 www.hanos.nl
Horeca Groothandel Tilburg Tilburg 013-5711790 www.hgt-tilburg.nl
Howa Food bv Oss 0412-634411 www.howafood.nl
Janssen Horeca Etten Leur 076-5015219 www.janssenhoreca.nl
Jilpaq Tilburg 013-4551119 www.jilpaqholding.nl
Kempen Food Service Bladel 0497-383182
VHC Kreko Moerdijk Zevenbergen 0168-372222 www.vhc.nl
Leijtens Horeca Grootverbruik Reusel 0497-641756 www.leijtensgvb.nl
Marschee B.V. Helmond 0492-522973 www.marschee.nl
Fa. Martens Yskoning Deurne 0493-316282
Slagerij Grooth. Pennings Veghel 0413-364803 www.penningsbv.nl
Foox Willie Robben 's-Hertogenbosch 073-6217776 www.willierobben.nl
Brugel Foodproducts Breda 076-5870811 www.brugelfoodproducts.nl
Scholtze Horeca Groothandel Goirle 013-5341958 www.mvssnacks.nl
Sligro Bergen op Zoom Bergen op Zoom 0164-252100 www.sligro.nl
Sligro Breda Breda 076-5206200 www.sligro.nl
Sligro Den Bosch 's-Hertogenbosch 073-6212125 www.sligro.nl
Sligro Eindhoven Eindhoven 040-2513900 www.sligro.nl
Sligro Gilze Gilze 0161-459310 www.sligro.nl
Sligro Gorinchem Gorinchem 0183-622072 www.sligro.nl
Sligro Haps Haps 0485-335050 www.sligro.nl
Sligro Helmond Helmond 0492-522585 www.sligro.nl
Sligro Roosendaal Roosendaal 0165-540350 www.sligro.nl
Sligro Tilburg Tilburg 013-5432664 www.sligro.nl
Sligro Veghel Veghel 0413-341075 www.sligro.nl
Horesca Smulders Goirle 013-5313131 www.smulders-bv.nl
Toba Specialiteiten Veldhoven 040-2048345 www.toba-specialiteiten.nl
Tuscho B.V. Waalwijk Waalwijk 0416-333313 www.tuscho.nl
VDH Totaal Eindhoven 040-2423998 www.vdhtotaal.nl
Van Zelst Eindhoven Eindhoven 040-2914700 www.zelst.nl
Van Zelst Roosendaal Roosendaal 0165-532702 www.zelst.nl
Van Osch Snacks b.v., Veilingweg 3, 5301 KM Zaltbommel, Tel.: +31 (0)418 - 540 328
Copyright © 2014, E-mail: info@vanosch-bv.nl
Onze producten zijn uitsluitend te verkrijgen via de gevestigde horeca groothandels.
Op onze productie locatie verwerken wij rund, varken, kip en paardenvlees.
   
Noord Brabant
Limburg
Zeeland
Zuid Holland
Utrecht
Gelderland
Noord Holland
Friesland
Groningen
Overijssel
Drenthe
Flevoland
België
 
BRC Food certifacte NL 66 EG certificaat